Technika a produkty

Bez kvalitní techniky a bezchybné montáže nemá žádný nápad šanci na úspěch. Proto si zakládáme na prvotřídních technologiích a produktech vyvinutých v Německu. Díky dlouholeté praxi víme, na co se můžeme spolehnout.

Plynové kondenzační kotle (E.ON kotel)

Plynové kondenzační kotle vám zajistí stabilní zdroj tepla a teplé vody ve vaší domácnosti. Díky schopnosti využít kondenzačního tepla spalin mají kondenzační plynové kotle až 110% účinnost. Výhodou je poměrně rychlá návratnost vstupní investice, uvádí se během 4–5 let provozu. Jejich obsluha je snadná a k jejich provozu není potřeba zděný komín. Další výhodu představuje, že není třeba pravidelně shánět palivo a pracně ho přepravovat a skladovat. 

Monobloková tepelná čerpadla vzduch / voda

Tepelná čerpadla představují moderní způsob získávání tepla pro vaši domácnost. Díky neustále se vyvíjejícím technologiím vás nebude obtěžovat hluk. Na tepelná čerpadla je také možnost získat významné dotace ze strany státu. 

Řízení, chytrá regulace

Díky chytré regulaci můžete zefektivnit veškerou správu energií ve svém domě. Optimalizujte práci s přebytky, využití špiček, či nabíjení elektromobilu. Chytré řízení a prediktivní mechanismy dokáží ovládat vaši fotovoltaiku i bez vašeho zásahu.


Kontakt

Šetřete na vytápění vašeho domova či pracovních provozů. Ozvěte se nám a společně navrhneme řešení, které vykouzlí úsměv na tváři celé vaší rodině i vašim finančním plánům.